NAŠE CERTIFIKACE

Společnost Karned Tools s.r.o. získala dne 17. 12. 2007 mezinárodně uznávené certifikáty Managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2001 a Enviromentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2005 v oboru vývoj, výroba a prodej nástroje se slinutými karbidy na obrábění kovů a dřeva, výroba speciálních nástrojů.

V roce 2010 společnost Karned Tools s.r.o. získala od Národní Ceny Kvality ČR titul Úspěšná Firma - podnikatelský sektor - model START PLUS.

Certifikovaným systémem managementu kvality prokazujeme, že jsme jako organizace schopni trvale poskytovat produkty v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků a že usilujete o zvyšování spokojenosti zákazníka.

DOTAČNÍ PROGRAMY

Společnost Karned Tools s.r.o. úspěšně realizovala a realizuje řadu projektů v rámci programů financovaných z prostředků Evropské unie.

Aktuální dotační programy:

 - OP PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOSTYou-tube

POLITIKA SPOLEČNOSTI

Politiku kvality, péče o životní prostředí a bezpečnost práce vyhlašuje vedení společnosti jako soubor hlavních úkolů s cílem dosažení spokojenosti zákazníků a trvale udržitelného rozvoje.

Naším prioritním záměrem je poskytnout zákazníkům vědomí a jistotu, že jsme schopným a spolehlivým dodavatelem produktů s kvalifikovanými pracovníky a vysokou kvalitou odvedené práce.

Politika kvality, péče o životní prostředí a bezpečnost práce 2019
Velikost: 0.710 Mb, Datum poslední změny: 11.02.2019

HISTORIE

 

1942-71

Historie společnosti začíná už kolem roku 1942, kdy byla do do býválé knoflíkárny na Benešovské ulici v Děčíně převedena výroba nástrojů se slinutým karbidem z berlínské firmy DE HA WE.

Počáteční výroba jednoduchých pájených nástrojů pro obrábění kovů, byla postupně rozšířena o výrobu důlních a dřevoobráběcích nástrojů.

Počáteční výroba jednoduchých pájených nástrojů pro obrábění kovů, byla postupně rozšířena o výrobu důlních a dřevoobráběcích nástrujů.

Již od roku 1964 se v nových modernějších prostorách vyrábějí sériově nože a frézy pro vyměnitelné břitové destičky ze slinutých karbidů, přičemž se dále vyrábí široká paleta nástrojů pro obrábění dřeva, pro doly a stavebnictví.

Nástroje firmy získaly opakovaně ocenění zlatými medailemi mezinárodních brněnských veletrhů, např. sada fréz na obrábění loží soustruhů SV18RA již v roce 1971.

 

2000

Společnost Karned Tools s.r.o. existuje od roku 2000 a navazuje na tradici výroby nástrojů v Děčíně. Od svého vzniku intenzivně investuje do nových technologií, výzkumu a vývoje.